godlo.jpg

Konkurs Recytatorski

Szukaj

Użytkownicy

Naszą witrynę przegląda teraz 364 gości 

Licznik odwiedzin

Dzisiaj1204
Wczoraj2765
Ogółem8273483
Twoje IP:3.236.225.157
XIII Powiatowy Konkurs Filmowy rozstrzygnięty! PDF Drukuj Email
Sukcesy - Inne
 
17 kwietnia 2015 roku w sali widowiskowej Krasnostawskiego Domu Kultury odbył się finał XIII Powiatowego Konkursu Filmowego ,,Inspiracje Filmoteką Szkolną”. 
Organizatorem konkursu był MDKF ,,Iluzjon”, działający przy II Liceum Ogólnokształcącym im. C. K. Norwida w Krasnymstawie.
    Konkurs ma na celu popularyzowanie Filmoteki Szkolnej, a także szerzenie kultury filmowej wśród uczniów szkół gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych powiatu krasnostawskiego i Krasnegostawu oraz zainteresowanie młodzieży środowiskiem lokalnym poprzez edukację filmową.
   Uczestnicy konkursu przygotowywali prace w dwóch kategoriach: praca filmowa/fotograficzna/fotokast  na temat ,,Inspiracje Filmoteką Szkolną” lub plakat do filmu z Filmoteki Szkolnej wybranego z zestawienia podanego przez organizatora. Uczennice naszego gimnazjum Agata Korszla i Gabriela Chmielewska wykonały prace w kategorii "plakat filmowy".
     Na konkurs nadesłano 64 prace z powiatu krasnostawskiego.
Wielki sukces odniosła Agata Korszla zajmując I miejsce w grupie wiekowej gimnazjum. Zdobyła wiele cennych nagród rzeczowych oraz nagrodę specjalną ufundowaną przez Polską Federację Dyskusyjnych Klubów Filmowych – akredytację na 16. Letnią Akademię Filmową,  która odbędzie się w dniach 7 – 16 sierpnia 2015 roku w Zwierzyńcu.
Gabriela Chmielewska otrzymała wyróżnienie za plakat do filmu ,,Dziewczyny do wzięcia”. Opiekunem uczennic była p. Bożena Mitura.
Gratulujemy!
 

 

Jawność finansów publicznych

Joomla Templates by Joomlashack