godlo.jpg

Konkurs Recytatorski

Szukaj

Użytkownicy

Naszą witrynę przegląda teraz 260 gości 

Licznik odwiedzin

Dzisiaj1559
Wczoraj3303
Ogółem9291829
Twoje IP:3.237.4.45
"Must Be The Music" PDF Drukuj Email
Aktualności - Aktualności
Niedziela, 15 Czerwiec 2014

 

12 czerwca w naszej szkole odbył się coroczny festiwal młodych talentów muzycznych "Must Be The Music".

W tym roku bardzo silną grupę stanowili uczniowie szkoły podstawowej, którzy zaprezentowali się głównie w zespołach i duetach. Jednak uczennice Karina Kozłowska i Paulina Cimek odważyły się na występy solowe i - jak się okazało -  wypadły bardzo dobrze.  Paulina zaśpiewała po włosku, co było nowością w naszym konkursie, natomiast Karina świetnie czuła się w repertuarze Rihanny "Stay". Duety: Marta Nowacka i Weronika Kwaśniak zaprezentowały znany przebój Adele "Rolling in the deep", a Patrycja Chwała i Zuzia Kaluźniak wprowadziły nas w wakacyjny nastrój utworem "Holidays", co poruszyło również festiwalową publiczność.

Julka Pasieczna i Martyna Spyra, wierne fanki Justina Biebera, wybrały piosenkę "All around the world". Kasia Ćwikła z Olgą Goworek wyśpiewały "Change your life", a Amelia Niedźwiadek, Asia Palonka i Oliwia Głowala utwór "Timber", jako efekt współpracy klas IV i VA Wink. Dziewczyny miały na widowni wiernych i zagorzałych fanów, którzy wysoko podnosili swoje transparenty i przy tym gorąco skandowali. Daria Zielińska, Natalia Domaciuk, Justyna Wesołowska i Kacper Patyk z klasy VI  pozwolili nam przenieść się troszkę w czasie i powspominać mundial 2010 dzięki jego hymnowi "Waka waka". Nasi gimnazjaliści Jakub Kasprzak i Natalia Siewak swoją grą na instrumentach muzycznych doskonale wsparli występ Eli Kapelusznej, która zaśpiewała "I see fire". Mieliśmy okazję posłuchać  talentów nie tylko wokalnych.

Jak co roku festiwal rozbawił społeczność szkolną, a naszym gwiazdom pozwolił spróbować swoich sił na szkolnej scenie oraz pochwalić się talentem.

Jury festiwalu, z panią wicedyrektor  na czele, miało trudny orzech do zgryzienia przydzielając miejsca, ponieważ poziom wykonawców był bardzo wyrównany. Po zakończeniu obrad obie panie dyrektor wręczyły uczniom nagrody.

A.G.

 

Jawność finansów publicznych

Joomla Templates by Joomlashack