godlo.jpg

Konkurs Recytatorski

Szukaj

Użytkownicy

Naszą witrynę przegląda teraz 308 gości 

Licznik odwiedzin

Dzisiaj2628
Wczoraj3463
Ogółem8107648
Twoje IP:3.238.24.209
Gminny Dzień Sportu dla gimnazjów PDF Drukuj Email
Aktualności - Aktualności
Piątek, 13 Czerwiec 2014

 

9 czerwca 2014 r. w naszej szkole odbył się Gminny Dzień Sportu szkół gimnazjalnych.

Wzorem lat ubiegłych młodzież rywalizowała w trzech konkurencjach: drużynowym biegu na dystansie 60 metrów, turnieju piłki nożnej chłopców i turnieju piłki siatkowej dziewcząt.
W biegu drużynowym bezkonkurencyjni okazali się gospodarze, drugie miejsce zajęło gimnazjum z Zakręcia, trzecie przypadło uczniom z Gimnazjum nr 3 z Krasnegostawu, czwarte gimnazjalistom z Krupego. Na piątym miejscu bieg zakończyli zawodnicy z Małochwieja Dużego.
W turnieju piłki nożnej chłopców, po bardzo wyrównanych meczach, również wygrali gimnazjaliści z Siennicy Nadolnej, a kolejne miejsca zajęły szkoły z: Małochwieja Dużego, Zakręcia, Krupego i Krasnegostawu. Nasz uczeń, Damian Tarnowski, uznany został za najlepszego piłkarza.
Najsprawniejszymi siatkarkami okazały się zawodniczki z Małochwieja pokonując reprezentantki Krupego, Zakręcia, Krasnegostawu i Siennicy Nadolnej.
W uroczystym wręczeniu pamiątkowych pucharów, dyplomów i statuetek wzięły udział: pani Anna Rapa, reprezentująca Urząd Gminy w Krasnymstawie oraz pani Małgorzata Policha – dyrektor szkoły w Siennicy Nadolnej.

 

Jawność finansów publicznych

Joomla Templates by Joomlashack