godlo.jpg

Konkurs Recytatorski

Szukaj

Użytkownicy

Naszą witrynę przegląda teraz 353 gości 

Licznik odwiedzin

Dzisiaj1063
Wczoraj2765
Ogółem8273342
Twoje IP:3.236.225.157
Aktualności
Literackie wygibasy PDF Drukuj Email
Aktualności
Czwartek, 07 Luty 2019

W styczniu szkolna biblioteka zorganizowała „Literackie wygibasy” – dyktando, do którego przystąpiło łącznie 33 uczniów w dwóch grupach wiekowych: klasy IV-VI i VII, VIII, III gim. Z zawiłościami ortografii najlepiej poradziły sobie: Julia Policha i Karolina Szymaniak – uczennice z klasy V b, oraz Julia  i Oliwia Korchut z III gimnazjum. Mistrzynie otrzymały atrakcyjne nagrody, które zostały wręczone na apelu podsumowującym pierwsze półrocze 2018/2019. Nagrodzonym gratulujemy opanowania zasad polskiej ortografii, wszystkim uczestnikom życzymy sukcesu w kolejnym dyktandzie.

 
Podsumowanie I półrocza PDF Drukuj Email
Aktualności
Wtorek, 05 Luty 2019

5 lutego podczas apelu dokonaliśmy podsumowania pracy w I półroczu roku szkolnego 2018/2019.

Dyrektor szkoły Małgorzata Policha pogratulowała wszystkim uczniom osiągnięć, szczególnie wyróżniła tych, którzy pracowali najefektywniej i uzyskali wysokie wyniki w nauce, angażowali się w pracę na rzecz całej społeczności szkolnej.

Klasa I

1. Marika Barczuk

2. Wojciech Banak

3. Weronika Górna

4. Nikola Kowalczyk

5. Magdalena Kwitek

6. Oliwia Marciniak

7. Adrian Rapa

8. Sara Walczyńska

Klasa II a

1. Amelia Książek

2. Konrad Malesza

3. Karolina Sadowska

Klasa II b

1. Oliwia Hawryluk

2. Mikołaj Hus

3. Wojciech Poznański

4. Błażej Siewak

Klasa III

1. Michał Patyra

2. Jakub Wójtowicz

3. Szymon Zych

4. Alan Żurek

Klasa IV

1. Nikola Jarosz, średnia 5,25, zachowanie wzorowe

2. Eliza Szambelan, średnia 5,25, zachowanie wzorowe

3. Oliwia Tkaczyk, średnia 4,92, zachowanie wzorowe

4. Karol Walczyński, średnia 4,83, zachowanie wzorowe

Klasa V a

1. Julia Lewczuk, średnia 4,92, zachowanie wzorowe

2. Emilia Pasik, średnia 4,85, zachowanie wzorowe

Klasa V b

1. Barbara Filewicz, średnia 5,08, zachowanie wzorowe

2. Wiktor Kalisz, średnia 5,42, zachowanie wzorowe

3. Natalia Kołtun, średnia 5,25, zachowanie wzorowe

4. Milena Łysakowska, średnia 5,25, zachowanie wzorowe

5. Zofia Nowacka, średnia 4,83, zachowanie wzorowe

6. Tomasz Patyra, średnia 5,00, zachowanie wzorowe

7. Karolina Szymaniak, średnia 5,42, zachowanie wzorowe

8. Aleksandra Zakrzewska, średnia 5,17, zachowanie wzorowe

Klasa VI

1. Igor Baran, średnia 5,00, zachowanie bardzo dobre

2. Anita Grabowska, średnia 5,00, zachowanie wzorowe

3. Kamila Petruk, średnia 5,08, zachowanie wzorowe

4. Natalia Steć, średnia 5,17, zachowanie wzorowe

Klasa VII

Mikołaj Kalisz, średnia 5,50, zachowanie wzorowe

Klasa VIII

Wiktoria Torbiczuk, średnia 4,93, zachowanie wzorowe

Klasa III gimnazjum

1. Agata Demczuk, średnia 4,75, zachowanie wzorowe

2. Julia Korchut, średnia 5,19, zachowanie wzorowe

3. Oliwia Korchut, średnia 5,19, zachowanie wzorowe

Nie opuścili ani jednego dnia nauki: Wojciech Banak, Marika Barczuk, Sara Walczyńska, Anna Zagraba (klasa I), Aleksandra Borzęcka, Krzysztof Kalisiewicz, Szymon Kalisiewicz, Wiktor Oleszczuk (klasa II b), Nicole Mazurek, Michał Patyra, Przemek Szadura, Szymon Zych (klasa III),  Miłosz Siczek, Eliza Szambelan, Karol Walczyński (klasa IV), Mikołaj Koziej (klasa VII).

Dyrektor pogratulowała wspaniałych wyników oraz życzyła miłych i bezpiecznych ferii zimowych.

 
Wyróżnienie dla chóru Kanon PDF Drukuj Email
Aktualności
Wtorek, 05 Luty 2019

18 stycznia w Młodzieżowym Domu  Kultury w Krasnymstawie odbyły się XV Powiatowe Spotkania z Kolędą „Pójdźmy wszyscy do stajenki”. Organizatorami  imprezy byli MDK i Starostwo Powiatowe. Jury przesłuchało 23 solistów i 4 zespoły. Naszą szkołę reprezentował chór KANON i zdobył wyróżnienie w kategorii zespołów. Chórem kieruje Krzysztof Darmochwał.

Gratulacje dla artystów!

 
Wizyta ratowników WOPR PDF Drukuj Email
Aktualności
Środa, 30 Styczeń 2019

Dużym zainteresowaniem, zarówno starszych jak i młodszych uczniów naszej szkoły, cieszyła się dzisiejsza wizyta ratowników Wodnego Ochotniczego Pogotowia Ratunkowego z Chełma.

Ratownicy opowiadali o zagrożeniach jakie niesie ze sobą zimowa zabawa na zamarzniętych obszarach wodnych i prezentowali sposoby wyjścia z opresji w sytuacjach niebezpiecznych. Podkreślali, że najważniejsze to wiedzieć jak unikać i zapobiegać tragediom związanym z załamaniem pokrywy lodowej. Panowie sprawdzali również wiedzę uczniów na temat przeprowadzania akcji ratunkowej, gdyby zauważyli, że ktoś potrzebuje pomocy. Następnie zaprezentowali sprzęt, który na co dzień pracują. Dzieci chętnie oglądały i przymierzały kamizelkę ratunkową, kask. Niektórzy mogli poczuć jak to jest być przymocowanym na noszach.

Wiedza, którą zdobyli uczniowie pozwoli bezpiecznie spędzić ferie zimowe. Spotkanie podsumowały brawa.

 
Dzień Babci i Dziadzia PDF Drukuj Email
Aktualności
Niedziela, 27 Styczeń 2019

Obchodzone 21 stycznia Święto Babci i dzień później Święto Dziadka  to symboliczna uroczystość w kalendarzu Szkoły Podstawowej w Siennicy Nadolnej.

Wiemy, jak ważni w życiu każdego dziecka są babcie i dziadkowie, którzy tak naprawdę cały czas myślą i troszczą się o swoje wnuki. Bez nich jakże trudniejsze i smutniejsze byłoby życie. To oni swoją bezgraniczną miłością otulają swoje wnuczęta każdego dnia wywołując radość i uśmiech na małej buźce. I właśnie dla nich w tym szczególnym dniu, 22 stycznia, uczniowie klas I-III przygotowali miłe niespodzianki.

Zaproszeni goście licznie przybyli w mury naszej szkoły.

Dzieci przygotowały dla kochanych Seniorów piękną i urozmaiconą część artystyczną. Były występy wokalne, taneczne, recytatorskie, aktorskie i muzyczne. Mali artyści z przejęciem prezentowali swoje umiejętności, a czcigodni Goście ze wzruszeniem odbierali czułe słowa kierowane pod ich adresem. Na zakończenie dziecięcych występów wszystkie wnuczęta odśpiewały swoim bliskim gromkie „Sto lat”, a dyrektor Małgorzata Policha w ciepłych słowach, życzyła Seniorom wielu szczęśliwych lat  w zdrowiu i pogodzie ducha oraz podziękowała dzieciom i opiekunom za wspaniałe występy.

Uroczystość zwieńczył słodki poczęstunek wyczarowany przez niezawodnych rodziców, podczas którego nie brakowało okazji do rozmów, wspomnień i dalszych prezentacji dla Babć i Dziadków. Niech nam żyją sto lat!

 
Konkurs logopedyczny PDF Drukuj Email
Aktualności
Wtorek, 15 Styczeń 2019

Miło nam poinformować, że uczniowie klas I-III naszej szkoły wzięli udział w I Ogólnopolskim Konkursie Logopedycznym pt. „W gabinecie logopedy”, organizowanym przez Centrum Terapii i Rozwoju „Grammatical” w Częstochowie. Spośród 9 wysłanych prac naszych uczniów aż 7 zostało zakwalifikowanych do udziału w konkursie. Praca Ani Zagraby z kategorii klas pierwszych została wyróżniona. Każdy artysta otrzymał dyplom. Gratulujemy wszystkim uczestnikom.

 
VII wojewódzki konkurs dla szkół imienia księdza Jana Twardowskiego PDF Drukuj Email
Aktualności
Wtorek, 15 Styczeń 2019

Uczniowie klas I i III przygotowali prace plastyczne na VII wojewódzki konkurs dla szkół imienia księdza Jana Twardowskiego pod hasłem „Nasz Patron”, organizowany przez Szkołę Podstawową w Zemborzycach Tereszyńskich. W tym roku tematem przewodnim była „Rodzina w twórczości księdza Jana Twardowskiego”.

Uroczyste wręczenie nagród odbyło się 11 stycznia. Nagrody otrzymali: Marika Barczuk i Weronika Górna z klasy I oraz Michał Patyra z klasy III. Wyróżnienie otrzymał Michał Bandosz z klasy I. Gratulujemy młodym plastykom i życzymy dalszych sukcesów!

 
<< Początek < Poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Następna > Ostatnie >>

JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL

Jawność finansów publicznych

Joomla Templates by Joomlashack