godlo.jpg

Konkurs Recytatorski

Szukaj

Użytkownicy

Naszą witrynę przegląda teraz 366 gości 

Licznik odwiedzin

Dzisiaj1204
Wczoraj2765
Ogółem8273483
Twoje IP:3.236.225.157
Igrzyska Młodzieży Szkolnej w pływaniu. PDF Drukuj Email
Sukcesy - Zawody sportowe

19 listopada na pływalni w Krasnymstawie odbyły się w powiatowe Igrzyska Młodzieży Szkolnej w pływaniu. Naszą szkołę reprezentowało sześcioro uczniów. Najlepszy wynik uzyskała Natalia Czyż z klasy Vb, która zdobyła trzecie miejsce w stylu dowolnym i zakwalifikowała się na zawody rejonowe.

 

Kolejny etap rywalizacji pływaków odbył się 25 listopada w Zamościu. Natalia Czyż, która była jedyną reprezentantką naszej szkoły, zajęła IV miejsce nieznacznie przegrywając walkę o podium i tym samym szansę wyjazdu na zawody wojewódzkie (awansowały pierwsze trzy zawodniczki).

 

Jawność finansów publicznych

Joomla Templates by Joomlashack