godlo.jpg

Konkurs Recytatorski

Szukaj

Użytkownicy

Naszą witrynę przegląda teraz 384 gości 

Licznik odwiedzin

Dzisiaj1127
Wczoraj2765
Ogółem8273406
Twoje IP:3.236.225.157
Finał turnieju im. M. Wielgusa PDF Drukuj Email
Sukcesy - Zawody sportowe

Nasze uczennice: Magda Bednarczyk, Paulina Cimek, Patrycja Chwała, Natalia Czyż, Oliwia Głowala, Karina Kozłowska, Amelka Niedźwiadek, Angelika Szambelan i Martyna Wach wzięły udział w XVIII finale Wojewódzkiego Turnieju im. M. Wielgusa ( piłka nożna), który odbył się 21. 05. 2013 r. w Międzyrzeczu Podlaskim.


W rozgrywkach w grupie nasze zawodniczki wygrały z SP Lublin ( 3:0 ) i z SP nr 6 Zamość ( 1:0 ), ale uległy 0:2 reprezentantkom SP z Opola Lubelskiego. Mimo zdobycia 6 punktów nie zdołały awansować do fazy pucharowej ( ćwierćfinał ), zabrakło jednej bramki. Mimo to nasza drużyna pozostawiła po sobie dobre wrażenie, wygrywając z większymi szkołami.

Opiekun: M. Berbeć

 

Jawność finansów publicznych

Joomla Templates by Joomlashack