godlo.jpg

Konkurs Recytatorski

Szukaj

Użytkownicy

Naszą witrynę przegląda teraz 351 gości 

Licznik odwiedzin

Dzisiaj2354
Wczoraj3748
Ogółem7986950
Twoje IP:44.200.25.51
Zapraszamy przedszkolaki PDF Drukuj Email
Aktualności - Aktualności
Środa, 08 Maj 2019
W kwietniu odbył się w naszej szkole Dzień Otwarty dla najstarszych przedszkolaków z Gminnego Przedszkola w Siennicy Nadolnej. Przyszli uczniowie klasy I wraz z wychowawczyniami zostali bardzo serdecznie powitani przez Panią Dyrektor. Część oficjalną zakończyło wspólne zdjęcie.

Integracja przedszkolaków z uczniami klas I-III rozpoczęła się wspólnym tańcem. Następnie goście zostali zaproszeni do uczestnictwa w poszczególnych sekcjach, gdzie wspólnie z nauczycielami prowadzącymi i przy pomocy dzieci z klas I-III, uczestniczyli w  różnorodnych i ciekawych zajęciach. Przedszkolaki brały udział w zajęciach tanecznych, plastycznych, bibliotecznych, sportowych, z robotyki oraz wykonywały czarodziejskie doświadczenia. Zajęcia były dostosowane poziomem trudności i atrakcyjności do ich wieku. Dzieci zwiedziły również szkołę. Na pożegnanie odtańczyły wspólnie z uczniami klas młodszych poznany w tym dniu taniec oraz brały udział w zabawie ze śpiewem. Nad sprawnym przebiegiem imprezy czuwał szkolny samorząd. Po tak atrakcyjnie spędzonym przedpołudniu nasi goście z apetytem zjedli obiad w szkolnej stołówce.

Zadowolone buzie przedszkolaków świadczyły o tym, że dzieci wspaniale i pożytecznie spędziły czas  w naszej szkole.
Zajęcia z przedszkolakami przygotowali nauczyciele: Elżbieta Mazurek, Urszula Podgórna – Miszczak, Elżbieta Kasperek, Monika Kwaśniak, Beata Gołębiowska, Beata Maluga. 


 

Jawność finansów publicznych

Joomla Templates by Joomlashack