godlo.jpg

Konkurs Recytatorski

Szukaj

Użytkownicy

Naszą witrynę przegląda teraz 274 gości 

Licznik odwiedzin

Dzisiaj1131
Wczoraj3734
Ogółem8409113
Twoje IP:18.204.56.97
Dzień Babci i Dziadzia PDF Drukuj Email
Aktualności - Aktualności
Niedziela, 27 Styczeń 2019

Obchodzone 21 stycznia Święto Babci i dzień później Święto Dziadka  to symboliczna uroczystość w kalendarzu Szkoły Podstawowej w Siennicy Nadolnej.

Wiemy, jak ważni w życiu każdego dziecka są babcie i dziadkowie, którzy tak naprawdę cały czas myślą i troszczą się o swoje wnuki. Bez nich jakże trudniejsze i smutniejsze byłoby życie. To oni swoją bezgraniczną miłością otulają swoje wnuczęta każdego dnia wywołując radość i uśmiech na małej buźce. I właśnie dla nich w tym szczególnym dniu, 22 stycznia, uczniowie klas I-III przygotowali miłe niespodzianki.

Zaproszeni goście licznie przybyli w mury naszej szkoły.

Dzieci przygotowały dla kochanych Seniorów piękną i urozmaiconą część artystyczną. Były występy wokalne, taneczne, recytatorskie, aktorskie i muzyczne. Mali artyści z przejęciem prezentowali swoje umiejętności, a czcigodni Goście ze wzruszeniem odbierali czułe słowa kierowane pod ich adresem. Na zakończenie dziecięcych występów wszystkie wnuczęta odśpiewały swoim bliskim gromkie „Sto lat”, a dyrektor Małgorzata Policha w ciepłych słowach, życzyła Seniorom wielu szczęśliwych lat  w zdrowiu i pogodzie ducha oraz podziękowała dzieciom i opiekunom za wspaniałe występy.

Uroczystość zwieńczył słodki poczęstunek wyczarowany przez niezawodnych rodziców, podczas którego nie brakowało okazji do rozmów, wspomnień i dalszych prezentacji dla Babć i Dziadków. Niech nam żyją sto lat!

 

Jawność finansów publicznych

Joomla Templates by Joomlashack